استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی چه مزایای اقتصادی به همراه دارد؟

 

IMG_0018استفاده از اسکرابر یا دستگاه زمین شوی صنعتی در مقایسه با روش های سنتی نظافت و شستشوی کف و به کارگیری ابزارهایی نظیر تی و سطل و جارو کیفیت نظافتی بسیار بالاتری فراهم نموده و سرعت عملیات شستشوی کف را به نحو چشمگیر افزایش می دهد. اما هزینه خرید یک دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی در مقایسه با ابزارهای دستی بسیار بالاتر بوده و این سوال مطرح می شود که آیا صرف چنین هزینه ای از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد یا خیر؟ بررسی ها نشان می دهد که اضافه نمودن یک دستگاه زمین شوی صنعتی به تجهیزات نظافتی یک مجموعه علی رغم قیمت بالای آن مزایای اقتصادی متعددی به همراه دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره نمود

دستگاه زمین شوی صنعتی یک ابزار تخصصی شستشوی کف است که در عملیات نظافت و شستن سطوح کف جایگزین نیروی انسانی می گردد. با استفاده از یک اسکرابر عملیات نظافت و شستشو بسیار سریع تر انجام شده بنابراین ساعات کاری نیروهای خدماتی یا تعداد آنها را می توان به نحو چشمگیر کاهش داد و بدین وسیله در هزینه های مرتبط با نیروی انسانی صرفه جویی نمود.

دستگاه کف شوی یا زمین شوی صنعتی میزان مصرف آب و مواد شوینده را به نحو قابل توجه کاهش می دهد. هنگام استفاده از اسکرابر محلول شوینده بصورت کاملا کنترل شده بر روی سطوح کف پاشش شده و از اتلاف آن جلوگیری می شود.

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی با افزایش کیفیت شستشوی سطوح کف به حفظ کیفیت و زیبایی اولیه کفپوش به کار رفته در مجموعه کمک می کند بنابراین از تحمیل هزینه هنگفت مرتبط با تعمیر یا تعویض کفپوش جلوگیری می نماید.

اگرچه قیمت خرید یک دستگاه اسکرابر در مقایسه با ابزارهای دستی بالاتر است اما در صورت خرید یک زمین شوی صنعتی تولید شده توسط یک برند معتبر و استفاده صحیح از دستگاه، این اسکرابر تا مدت ها بدون هیچ مشکلی عملیات نظافت و شستشوی سطوح کف را با بالاترین کیفیت انجام داده و برخلاف ابزارهای دستی میزان استهلاک آن بسیار کم می باشد.

بررسی موارد ذکر شده و کاهش کل هزینه ها نشان می دهد که خرید دستگاه زمین شوی صنعتی موجب بازگشت سریع سرمایه در کوتاه ترین زمان ممکن گردیده و روشی کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه برای شستشوی سطوح کف می باشد.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s