مزایای خدمات کفسابی

خدمات کفسابی

خدمات کفسابی یا لایه برداری کفپوش ها در یک مجموعه عملیاتی است که معمولا هر چند سال یک بار توسط یک شرکت خدمات کفسابی حرفه  ای انجام می شود. معمولا این عملیات به این دلیل انجام می شود  که سطوح زیبا و صیقلی شوند. در واقع به جای عوض کردن کفپوش ها و نصب کفپوش های جدید خدمات کفسابی و سنگسابی انجام میگیرد تا با یک هزینه کمتر زیبایی به محیط باز گردد. اما صیقلی کردن سطوح به دلیل زیبایی تنها دلیل تقاضا برای خدمات کفسابی  و رواج آن نیست. اگر خدمات کفسابی توسط یک شرکت خدمات کفسابی و سنگسابی خوب با تجهیزات حرفه ای و توسط نیروی متخصص و آموزش دیده انجام شود علاوه بر افزایش زیبایی مزایای دیگری هم دارد.

مقاومت و استحکام زمین کاملا صاف و صیقلی بیشتر است چون خط و خش و درز و خلل و فرج آن کاملا از بین رفته و جایی برای نفوذ آب و آلودگی و خراب کردن کفپوش وجود دارد. پس طول عمر کفپوش در اثر خدمات کفسابی زیاد می شود. به همین دلیل ذکر شده، زمین صیقلی و صاف کمتر از زمین ناهموار کثیف می شود و نظافت و شستشوی آن خیلی راحت تر است. وقتی نظافت و شستشو راحت تر باشد عملیات نظافتی سریع تر انجام می شود وبرای انجام آن آب و مواد شوینده کمتری لازم است یعنی هزینه ها کاهش پیدا می کند. وقتی جایی برای انباشته شدن رطوبت و آلودگی ها وجود نداشته باشد جایی برای تجمع حشرات و رشد و انتشار باکتری و میکروب وجود ندارد پس بهداشت و پاکیزگی محیط افزایش می یابد.

بنابراین خدمات کفسابی مزایای زیادی دارد اما باید توجه کرد که عملیات کف سابی یا سنگ سابی باید بوسیله نیروهای حرفه ای با تجهیزات پیشرفته انجام بشود در غیر این صورت ممکن است نتیجه مطلوب به دست نیاید و سطح نیز دچار آسیب جدی شود.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s