ارتباط مساحت و اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی

برای انتخاب کردن یک اسکرابر صنعتی مناسب باید پارامترهای متعددی در نظر گرفته شود تا یک دستگاه کفشوی صنعتی خوب خریداری شده و بالاترین کارایی ممکن به دست آید. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که هنگام انتخاب یک اسکرابر صنعتی باید به آن توجه شود مساحت محیطی است که قرار است اسکرابر صنعتی در آن مورد استفاده قرار گرفته و عملیات شستشوی کف آن محیط را انجام دهد. شاید هیچ پارامتری به اندازه این فاکتور مهم نباشد زیرا یکی از مهم ترین اهداف از خریداری یک اسکرابر صنعتی آن است که کارایی بالا برود و عملیات نظافت و شستشوی سطوح کف با کیفیت و سرعت خوبی انجام شود و اگر بین کارایی دستگاه اسکرابر و مشخصات آن با وسعت محیط تناسب وجود نداشته باشد به این هدف نمی توان دست یافت.

هر چه اسکرابر صنعتی بزرگتر باشد کارایی آن بیشتر است. وقتی کارایی یک زمین شوی صنعتی بالا باشد یعنی در یک زمان مشخص مساحت بیشتری را می تواند تمیز کند. بخاطر اینکه وقتی اسکرابر صنعتی بزرگتر است از برس های با قطر بزرگتر و مخازن بزرگتری هم می توان در تولید آن استفاده کرد که این باعث افزایش کارایی دستگاه کفشور صنعتی خواهد شد. اگر محیط دارای مساحت بالایی است مثلا یک پارکینگ بزرگ یا یک مرکز خرید یا مجتمع تفریحی، همچنین انبارهای بزرگ، سالن های تولید کارخانه ها و … باید از یک اسکرابر صنعتی بزرگ و ترجیحا خودرویی استفاده شود. در این حالت عملیات در زمان کوتاه انجام می شود و کاربر هم احساس خستگی نخواهد کرد. اگر یک اسکرابر کوچک برای یک محیط بزرگ انتخاب شود زمان عملیات طولانی می شود چون پهنای شستشوی دستگاه کوچک است از طرف یک اسکرابر صنعتی کوچک مخزن هایی کوچک تری دارد که زود به زود باید آنها را خالی و پر کرد. مشکل استفاده از یک اسکرابر کوچک در یک محیط بزرگ فقط طولانی شدن زمان عملیات نیست. این انتخاب اشتباه باعث می شود که اسکرابر صنعتی سریعا مستهلک شود و عمر مفید آن به شدت کوتاه شود.

توضیحات بالا به این معنا نیست که همیشه و برای هر محیطی دستگاه های اسکرابر صنعتی بزرگ باید خریداری شود که کارایی بالا داشته باشند. بالعکس در یک محیط کوچک و متراکم باید از یک اسکرابر صنعتی کوچک و جمع و جور با قدرت مانور بالا استفاده کرد تا به راحتی بشود اسکرابر صنعتی را در بخش های مختلف هدایت کرد و دستگاه در عبور از راهروها و درها و بخش های دارای پهنای کم مشکلی نداشته باشد و به موانع محیطی هم برخورد نکند تا اسکرابر صنعتی یا اشیاء موجود خراب نشوند.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s