خدمات کفسابی برای سنگ مرمر

 

خدمات کفسابی

اجرای خدمات کفسابی حرفه ای بر روی کفپوش مرمر رویایی است اما می تواند گرانقیمت باشد. نتایج به دست آمده البته در اغلب موارد عالی می باشد. به همین دلیل است که یک کارشناس در این زمین یک هنرمند است که برای استفاده از پروسه های پولیشینگ متنوع با به کارگیری مواد شیمیایی تخصصی، ساینده های الماس، پدها و تجهیزات کفسابی آموزش دیده است. یک کفساب حرفه ای می تواند با خدمات کفسابی صحیح خراش های عمیق را حذف کند، آسیب ها را ترمیم نماید و یک کفپوش سنگی یا سطوح مشابه را به شکل اول در آورد.

اگرچه برخی زمان ها شما ممکن است فقط بخواهید کفپوش مرمر خود را با تجهیزات نگهداری و ترمیم که خود در خانه دارید، بهبود بخشید، ممکن است شما بودجه کافی نداشته باشید یا بخواهید فواصل زمانی بین دریافت خدمات کفسابی از یک شرکت خدماتی را طولانی تر کنید. ممکن است زمین مرمری شما اندکی کد به نظر بیاد و یک لایه برداری سبک لازم داشته باشد. فقط بافرینگ هیچ پیشرفتی در ظاهر زمین ایجاد نمی کند. آیا برای خبرهای خوب آماده هستید.

تصور کنیدکه یک راهکار پولیشینگ یک مرحله که سریع، ساده و مقرون به صرفه باشد، وجود داشته باشد. بله وجود دارد! قبل از آنکه خیلی هیجان زده شوید، مهم است که انتظارات خود را واقعی نگه دارید. خدمات کفسابی که خودتان انجام دهید و بار اولتان هم باشد ممکن است در حد استانداردهای یک فرآیند حرفه ای نباشد اما ممکن است تمام آن چیزی باشد که اکنون شما به آن نیاز دارید.

خدمات کفسابی حرفه ای برای سنگ مرمر

ترمیم سنگ مرمر به شکل حرفه ای معمولا شامل دو مرحله پولیشینگ است اما ممکن است شما به آن نیازی نداشته باشید.

نخستین مرحله – خدمات کفسابی با ساینده الماس

اولین مرحله شامل استفاده از یک سری از پدها و ساینده های الماس همراه با یک دستگاه ساب است. اما این مرحله همیشه در بسیاری از موارد که زمین به خوبی نگهداری شده است و بصورت منظم جلادهی می شود و خراش های عمیق و آسیب جدی ندارد، لازم نیست.

دومین مرحله – پودر پولیشینگ مرمر

دومین مرحله از پودر پولیشینگ مرمر برای جلادهی سطح است. این مرحله نهایی می تواند باور نکردنی بر اغلب زمین ها بدون پولیشینگ الماس مرحله اول گرانقیمت و زمان بر داشته باشد.

بنابراین در اینجا چه چیزی به شما پیشنهاد می شود؟ دادن آنچه مورد نیاز زمین است به آن و نه بیشتر

شما می توانید در خدمات کفسابی همانند بسیاری از حرفه ای ها مستقیما به مرحله دو بروید و از پودر پولیش بعنوان یک فرآیند یک مرحله ای برای کفسابی کفپوش خود استفاده کنید. هزینه این محصول پایین است و استفاده از آن ساده می باشد.

استفاده از این پودر به تنهایی خراش های عمیق و آسیب های جدی را برطرف نمی کند اما آن یک درخشش بی نظیر روی اغلب زمین ها ایجاد می کند. این محصول به قدری خوب است که حتی بسیاری از حرفه ای ها هم در خدمات کفسابی از مرحله اول عبور کرده و مستقیما از آن استفاده می کنند البته این کار باید بعد از تست کردن صورت گیرد. این خدمات کفسابی یک مرحله می تواند سطوح سنگی مثل سنگ، آهک، تراورتین و ترازو را که خراش های کم عمق دارند، اچ شده اند یا کدر شده اند ترمیم کرده و جلادهی کند. با استفاده از این نوع خدمات کفسابی آلوده شدن مجدد کفپوش هم کاهش می یابد زیرا سطح شرایطی پیدا می کند که به راحتی تمیز می شود و همچنین در برابر لغزش مقاوم تر می شود. مزیت اضافی دیگر این محصول آن است که در تمیز کردن دوغاب عالی عمل می کند که کار اضافی را حذف می کند.

همچنین می توان گفت که خدمات کفسابی برای سنگ واقعی یک جایگزین مقرون به صرفه و عالی برای روش های متداول مثل استفاده از کفپوش محافظ است. پوشش های محافظ نیازمند لایه برداری، آبندی، بافرینگ و نگهداری مداوم هستند. پوشش ها نرمتر از خود زمین هستند بنابراین خرابی و اسیب خیلی سریع رخ می دهد زیرا که مراقبت و بافرینگ روزانه برای آنها مورد نیاز است. سیستم های استفاده کننده از پودر پولیشینگ ثابت شده است که میزان نگهداری مورد نیاز را کاهش می دهد و نیاز به ترمیم ترک های سطحی را حذف می کند. هر چه این پودر سخت تر باشد، سطح شما درخشان تر و مقاوم تر می شود.

چگونه سنگ مرمر را با پودر پولیشینگ و یک دستگاه کف ساب پولیش کنید.

1. آماده سازی، تام گرد و خاک رشد، شن و ماسه، آلودگی و … را با استفاده از یک جاروبرقی قوی پاک کنید. هر ماده خارجی دیگری که ممکن است باعث خراش در خدمات کفسابی شود حذف کنید. اگر نیاز است، پوشش های سطحی موجود را بردارید. از محیط اطراف جایی که کار می کنید محافظت کنید (یعنی فرش، دیوارها، مبلمان، سطوح فلزی و …)

2. دو پیمانه از پودر پولیش را با یک پیمانه آب مخلوط کنید. از دو محفظه مجزا برای اندازه گیری استفاده کنید سپس محصولات را با هم در یک بطری اعمال کنید. قبل از استفاده بخوبی بطری را تکان دهید تا پودر و آب از هم جدا نشوند.

3. از یک پد سفید مرطوب نو (سوپر پولیش) همراه با دستگاه کف ساب استفاده کنید.

4. تقریبا 200 میلی لیتر از دوغاب حاصل را روی زمین بپاشید.

5. با استفاده از دستگاه ساب عملیات خدمات کفسابی را به صورت الگوهای دایره ای ساعتگرد شروع کنید.

6. آب بیشتری اضافه کنید اگر دوغاب خیلی ضخیم است یا سریعا خشک می شود یا پودر بیشتری به دوغاب اضافه کنید اگر دوغاب خدمات کفسابی خیلی رقیق و مثل آب است. شما دوغابی می خواهید که مرطوب و نازک باشد و حالت میلک شیک داشته باشد.

7. دوغاب را با جاروبرقی آب و خاک قدرتمند جمع کنید.

8. سطح را با یک پد wooly خشک کنید و از یک دستگاه پولیشر سرعت پایین استفاده کنید و از سطح در جهت شمال به جنوب و سپس شرق- غرب حرکت کنید.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s