چرا سوییپر بخریم؟

سوییپر صنعتی

نگه داشتن زمین محیط های صنعتی بصورت پاکیزه و عاری از گرد و خاک، آلودگی و ضایعات در محافظت از تجهیزات و کارکنان بسیار حیاتی است. جارو و خاک انداز برای نظافت آلودگی ها در محیط های کوچک عالی هستند اما برای نگه داشتن محوطه های بزرگ به شکل پاکیزه کارآمد نیستند. یک سوییپر صنعتی دستگاه نظافت اتوماتیک است که به نیروهای خدماتی اجازه می دهد که به نحو موثر زمین را جاروب کنند و آلودگی ها را از روی آن جمع نمایند.

دستگاه های سوییپر از برس های جاروب کننده قدرتمند برای جمع آوری مواد باقی مانده و آلودگی ها استفاده می کنند. آلودگی های جمع شده توسط سوئیپر در یک مخزن زباله قرار می گیرد. یک موتور مکنده و سیستم فیلتراسیون گرد و غبار و آلودگی های سبک را قبل از اینکه داخل مخزن زباله بروند جمع می کند. حال این سوال مطرح می شود که چرا سوییپر ابزار بسیار مفیدی است؟

سوییپر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

یک دستگاه جاروب خیابانی به بهبود هزینه ها از طرق کاهش زمان و نیروی انسانی مورد نیاز برای نگه داشتن زمین به شکل تمیز کمک می کند. نه تنها سویپر ها عمیات نظافت را سریعتر انجام می دهند بلکه آنها با داشتن قابلیت جمع آوری الودگی ها و گرد و غباری که جارو و خاک انداز قادر به جمع کردن آنها نیستند باعث افزایش کیفیت عملیات نظافتی نیز می شوند.

سوییپر انواع گوناگونی از محیط ها را تمیز می کند.

سوییپر های گوناگونی در بازار وجود دارند که به خوبی با هر نوع محیطی مچ می شوند. از انبارها گرفته تا گلخانه ها، دستگاه های جاروب خیابانی از موتورهای قدرتمند  و بخش های متنوع استفاده می کنند تا سودمندی نظافت را ارتقا دهندو نظافت باکیفیت را روی انواع سطوح تضمین نمایند. در دستگاه های سوییپر باکیفیت مثل محصولات Tennant از سیستم های کنترل کننده قابل برنامه ریزی استفاده شده است که به کاربران امکان می دهد که تنظیمات سوییپر را شخصی سازی نمایند. این برنامه های اختصاصی به دستگاه امکان می دهد که عملکرد خود را بر پایه سطحی که روی آن کار می کنند تغییر دهند در نتیجه سوییپر صنعتی شما برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن برای کاربردهای متغیر بهینه باشد.

افزایش ایمنی کارکنان با جاروب کردن منظم

تنها در کشور کانادا سالانه 42 هزار کارگر به خاطر افتادن و سر خوردن دچار جراحت می شوند. لغزش یا سر خوردن معمولا بعلت آلودگی های لغزنده یا  حرکت ناپیوسته است. جارو کردن منظم زمین با سویپر به کاهش این حوادث کمک می کند از طریق تضمین اینکه زمین محل کار مشا عاری از آلودگی، انباشت مواد و حتی ضایعات کوجک مثل پیچ و مهره است.

تمیز کردن زمین به کاهش خطر آسیب دیدگی و فرسایش تجهیزات کمک می کند.

جارو کردن دستی می تواند عملاتی پر دردسر باشد. جارو کردن با جاروهایی که الیاف زبر دارند معمولا می تواند به همان اندازه که گرد و خاک جمع می کند باعث انتشار آن در هوا شود. سیستم های مکنده آلودگی های سبک را جمع می کنند و سیستم های میکروفیلتراسیون گرد و خاک را قبل از آنکه وارد هوا شوند به دام می اندازند. کاهش گرد و غبار معلق در هوا از ورود آنها به بخش های حساس تجهیزات و ماشین آلات تولید جلوگیری می کند. این امر فرسودگی قطعات در بخش های متحرک مثل یاطاقان ها را کاهش می دهد و مانع از گرفتگی فیلترهای تجهیزات می شود. استفاده منظم از سوییپر همچنین آلودگی های انباشته شده را که می توانند توسط کفش برداشته شده و به بخش های حساس منتقل شوند از محیط جمع کرده و خارج می نماید.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s